napęd nie czyta płyt cd


Ten artykuł zawiera informacje na temat rozwiązywania problemów związanych z napędem CD, DVD lub Blu-ray w komputerze stacjonarnym lub przenośnym firmy Dell. Poniższe instrukcje pomogą zdiagnozować i rozwiązać problemy, jeśli napęd CD, DVD lub Blu-ray nie jest w stanie odczytać lub rozpoznać żadnych dysków włożonych do napędu.

Może się zdarzyć, że po aktualizacji systemu operacyjnego do wersji 10, wystąpią problemy, które objawić się mogą nierozpoznawaniem napędu CD/DVD. Jeżeli nie widzisz swojego napędu w Menedżerze urządzeń, przeczytaj nasz poradnik. W tym artykule prezentujemy rozwiązanie tego problemu.

Jeśli oprogramowanie do nagrywania płyt CD/DVD wyświetla powiadomienie, że nie wykryto żadnego napędu, wykonaj poniższe czynności w podanej kolejności, aż do rozwiązania problemu: ponownie zainstaluj oprogramowanie do nagrywania płyt, zmień wartość rejestru PxHelp20, zaktualizuj oprogramowanie układowe, przywróć pliki ...

Jak naprawić mój napęd DVD / CD, gdy nie czyta żadnej płyty? Teraz, jeśli nadszedł czas dowiedz się, jak samodzielnie naprawić napęd CD w komputerze , w przypadku, gdy kiedykolwiek pojawi się błąd informujący, że dysk jest pusty lub po prostu go nie odczytuje.

Napęd CD / DVD nie może odczytać płyt Tacka napędu CD / DVD jest zablokowana. Jeśli zauważysz, że taca napędu CD / DVD zacięła się po naciśnięciu przycisku wysuwania, zapoznaj się z poniższymi krokami rozwiązywania problemów.

Jednak metoda, której nauczysz się dzisiaj, aby naprawić moje Odtwarzacz DVD/CD kiedy nie czyta żadnej płyty, jest obsługiwany przez Microsoft, więc jest niezawodny i działa w wielu przypadkach. Ten problem jest zwykle spowodowany przez nieaktualny sterownik lub nieprawidłowy klucz rejestru.

Sprawdź czy napęd jest widoczny w Menedżerze urządzeń. Kliknij prawym przyciskiem myszy na Start i wybierz Menedżer urządzeń. Następnie odszukaj pozycji stacje dysków CD-ROM/DVD. Jeżeli napęd jest na liście spóbuj zaktualizaować jego sterownik tak jak to zostało opisane w tym artykule.

Ten problem może wystąpić po przeprowadzeniu jednej z następujących operacji: Uaktualniono system operacyjny Windows. Zainstalowano lub odinstalowano programy do nagrywania dysków CD lub DVD. Odinstalowano program Microsoft Digital Image. Stacja dysków CD lub DVD może nie zostać wykryta z wielu powodów. Rozwiązania opisane w tym ...

Witam, Dostałem do sprawdzenia mini wieżę ONKYO CR-545. Problem - nie odtwarza płyt. Po kilku próbach wyświetlany jest błąd "Er-CD01". Na początek przeczyściłem laser - nie pomogło. Napęd nie kręci płytą - wychodzi dokładnie w tej samej pozycji w której została włożona.

Napęd nie zauważa czystej płyty CD a czyta bez problemów płyty zapisane. Sprawdzałem na kilku nowych płytach CD i DVD. Próbowałem wyłączyć komputer z płytą w napędzie i ponownie uruchomić, ale i to nie pomogło.

julek94: mam podobny problem z tą róznicą że mi nie czyta płyt cd kilku tanich firm a dvd normalnie. Co do usuwania kanałów: w menu start->uruchom, wpisujesz compmgmt.msc. Tam Menedżer urządzeń->rozwijasz kontrolery ide ATA/ATAPI i wywal wszystkie kanały (prawym przyciskiem myszy->odinstaluj), Potem restart.

Naciśnij klawisze Windows + R , wpisz gpedit.msc i kliknij ENTER. Wejdź w Konfiguracja użytkownika\Szablony administracyjne\Składniki systemu Windows\Zasady autoodtwarzania. W prawym panelu kliknij 2x Wyłącz funkcję autootwarzania i wybierz opcję Wyłączone lub Nie skonfigurowano (ustawienie domyślne) i kliknij OK.

Płyty, CD, DVD Sklep w mieście: Warszawa. MisterWhat znalazł 19 wyników dla Płyty, CD, DVD Sklep w Warszawa. Znajdź numer telefonu, adres, plan miasta, kod pocztowy, stronę internetową, dane kontaktowe i inne użyteczne informacje. 12 Cali. Sprzedaż płyt gramofonowych.

Nośniki danych i płyty CD i DVD "Accord Song" S.C. Wydawnictwo Muzyczne Warszawa, ul. Konstruktorska(woj. mazowieckie) - ☎22 847 53 00 Panorama Firm

Nośniki danych i płyty CD i DVD Primedio Warszawa, ul. Gierdziejewskiego(woj. mazowieckie) - ☎ 784 826 610 ☉www.primedio... biuro@... Panorama Firm

About napęd nie czyta płyt cd

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly